اخبارقم

جشن تکلیف دانش آموزان مدارس مناطق محروم قم برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، جشن تکلیف دانش آموزان مدارس مناطق محروم استان، دوشنبه، هشتم اسفندماه، با حضور مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز و نمایندگان نیروگاه سیکل ترکیبی قم در مدرسه کمیل روستای والیجرد قنوات برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در جشن تکلیف مدارس مناطق محروم استان، به تشریح عوامل پیشرفت انسان در زندگی پرداخت و گفت: خدمت به پدر و مادر و اهتمام به نماز اول وقت از جمله عوامل اصلی در سعادت و تعالی انسان است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب‌پور در ادامه به تشریح راه های ارتباط با خداوند متعال پرداخت و گفت: نماز بهترین راه برقراری ارتباط با ایزد منان است و بهترین فرصت بندگی در درگاه خداوند تلاش در راستای اقامه نماز اول وقت است.

اجرای مسابقه و برنامه‌های شاد و مفرح توسط حجت الاسلام و المسلمین مصطفی پورمحمدی از دیگر برنامه‌های جشن تکلیف دانش آموزان مدارس مناطق محروم استان بود.

در پایان با اهدای یادبودی که با همکاری نیروگاه سیکل ترکیبی استان تهیه شده بود به نومکلفین تقدیر شد.جشن تکلیف دانش آموزان مدارس مناطق محروم قم برگزار شد جشن تکلیف دانش آموزان مدارس مناطق محروم قم برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا