آذربایجان شرقیاخبار

همایش طلایه داران تربیت و اختتامیه اجلاس نماز دانش آموزی استان آذربایجان شرقی برگزار شد

آیت الله آل هاشم: تا‌ پای جان در مسیر اعتلای مادی و معنوی دانش آموزان ایستاده ایم. 

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان آذربایجان شرقی، گرامی داشت هفته تربیت اسلامی و اختتامیه اجلاس نماز ناحیه سه تبریز با حضور آیت الله آل هاشم نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم استان، حجت الاسلام آقاجانی مدیر ستاد اقامه نماز، تفسیر و مهدویت استان، حجت الاسلام پوررادی مدیر کل آموزش و پرورش استان و سایر مسئولین، روز شنبه سیزدهم اسفند ماه برگزار شد.

آیت الله سید محمدعلی آل هاشم با بیان اینکه دشمنان شکست خورده از بصیرت ملت بزرگ در جشن ۲۲ بهمن درصدد هستند شعله خاموش اغتشاشات اخیر را روشن نگه دارند، گفت:تا‌ پای جان در مسیر اعتلای مادی و معنوی دانش آموزان ایستاده ایم. جریان معارض با ایجاد التهابات معیشتی و با پشتیبانی رسانه ای سنگین خارجی خواهان القای نارضایتی بین مردم هستند و در این مسیر از کارگردانی پشت صحنه منافقین و‌ عناصر شکست خورده سیاسی استفاده کرده و تنش آفرینی رسانه ای حول محور مسمومیت دختران دانش آموز را صدچندان می کنند.

وی ادامه داد: اتهام زنی بی مبنا به نظام در نقض حقوق زنان‌ و‌ دختران و تحریک فریب خوردگان برای اغتشاش با هدف به تعطیلی کشاندن مدارس از دیگر توطئه های شوم استکبار است و می خواهند این تحریک تا چهارشنبه آخر سال ادامه دهند بر علیه نظامی که پیشتاز در احیای حقوق زنان و دختران بوده است.

وی با بیان اهداف شوم دشمنان ایران و اسلام، افزود: هدف دشمن از غوغاسازی رسانه ای و همراهی عناصر مشکوک داخلی برای انتقام از دانش آموزان و خانواده های با بصیرت آنان است که عملکرد ملت آگاه، توطئه دشمن را ناکام گذاشت.

وی با بیان آرمان های نظام اسلامی، تاکید کرد: همه ما جان فدای مردم عزیز خصوصا آینده سازان نظام اسلامی هستیم و برای رشد معنوی و مادی این نورچشمان عزیز از جان دریغ نخواهیم کرد، خانواده ها نیز باید با درک عمیق از توطئه های دشمن و با شکیبایی و نجابت مثال زدنی دشمنان انقلاب را برای بار دیگر ناامید سازند.

وی در ادامه ی توصیه های خود به خانواده ها گفت: جوانان شما آینده ساز ایران اسلامی هستند که در همه عرصه ها برای کشور افتخار می آفرینند و در جواب این سخن که جوانان امروز دیگر جوانان دوران انقلابی و دفاع مقدس نیستند، گفت: از آن زمان تا کنون رویش های بسیاری داشتیم‌ که مدافعین حرم‌، شرکت های دانش بنیان و… نمونه هایی از این هستند.

وی همچنین مسئولین را از برخورد سلیقه ای با جوانان برحزر داشت و بر تحمل سلایق آنان تاکید کرد و گفت: نباید نیروی های جوان را به بهانه های واهی از دست بدهیم و از جرگه انقلاب و مسیر انقلابی جدا سازیم.

در پایان از مبلغین، اساتید تربیتی و فعالین تربیت اسلامی تجلیل و قدردانی شد.

همایش طلایه داران تربیت استان آذربایجان شرقیهمایش طلایه داران تربیت استان آذربایجان شرقیهمایش طلایه داران تربیت استان آذربایجان شرقی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا