اخبارخراسان شمالی

جلسه شورای اقامه نماز اداره کل امور اقتصاد و دارایی خراسان شمالی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، روز دوازدهم تیرماه، جلسه شورای اقامه نماز اداره کل امور اقتصاد و دارایی خراسان شمالی برگزار شد.

مدیر کل امور اقتصاد و دارایی استان ضمن تبریک روز مباهله و دعوت به مشارکت حداکثری و انتخاب آگاهانه به ارائه توضیحاتی در خصوص روند برنامه ها و فعالیت های نمازی پرداخت و گفت : تلاش مجموعه برای همکاری هر چه بیشتر با ستاد اقامه نماز و اجرای هرچه پرشکوه تر برنامه های نمازی است.

حجت‌الاسلام احمدی فرد ضمن تشکر از برگزاری جلسه گفت : اگر ما بدانیم نقش نماز در زندگی، رشد و سازندگی ما چیست و چه میزان اثر دارد از آن غافل نمی‌شویم.

وی افزود: چه بسا هزینه های زیادی در حوزه های درمان و مُسَکن ها می شود اما همین تلاش برای پیشگیری و رفع آن ها و تاثیر نماز بر حل این مشکلات دیده نمی شود.

وی درخصوص شرکت بهتر کارکنان در نماز افزود: از روش های حل این مشکلات شنیدن گفتمان عزیزانی است که در نماز مشارکت نکرده و حل آسیب های وارده و رفع آن ها است همچنین نسبت به خانواده های کارکنان و بهره بردن ارباب رجوع و همراه کردن آن ها برای برپایی نماز نیازمند نباید غافل شویم.

در پایان این جلسه نیز تفاهم نامه ای برای همکاری های فی مابین توسط مدیر ستاد اقامه نماز و مدیر کل اداره امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی امضا شد.

شورای اقامه نماز اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی

شورای اقامه نماز اداره کل امور اقتصادی و دارایی خراسان شمالی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا