اخبارخراسان جنوبی

جشن تکلیف متمرکز دانش آموزان دختر بخش غنی آباد شهرستان بشرویه استان خراسان جنوبی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان خراسان جنوبی ، دهم بهمن ماه  مراسم جشن تکلیف دانش آموزان دختر بخش  غنی آباد شهرستان بشرویه با حضور حجت الاسلام والمسلمین زارعی امام جمعه شهرستان بشرویه ، حجت الاسلام و المسلمین نودهی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان ، مدیران ومعلمین در محل نماز خانه مدرسه فضیلت برگزار گردید.
در این مراسم معنوی دانش آموزان به سن تکلیف رسیدن خود را جشن گرفتند این جشن تکلیف با برنامه های شاد وجذاب ویژه دانش آموزان دبرگزار شد

 امام جمعه محترم شهرستان در این مراسم به اهمیت سن تکلیف ، انجام واجبات و ترک محرمات بعد از سن تکلیف اشاره نمود و نکاتی در مورد مسائل دینی،شرعی و احکام برای دانش آموزان بیان داشت .

حجت الاسلام زارعی نیز در مورد شرایط خواندن نماز ،آداب و اسرار نماز و تاکید به برپایی نماز اول وقت ، گرفتن روزه و انجام واجبات دینی ،حفظ حجاب اسلامی به عنوان بهترین زینت ها سفارش نمودند .

این مقام مسئول افزود : برپایی نماز جماعت در مدرسه و ارتباط بین مسجد،مدرسه و خانه در برپایی نماز و تاکید به اهمیت نماز و تشویق و ترغیب دانش آموزان برای شرکت در نماز جماعت در تربیت دانش آموزان بسیار موثر هستند .

در پایان مراسم نماز جماعت به امام امام جمعه محترم اقامه شد و هدیه ای به رسم یادبود توسط ریاست اداره شهرستان به همه دانش آموزان حاضر در این محفل معنوی داده شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا