چهار محال و بختیاری

نشست توجیهی آموزشی سامانه سجاده در بانک قرض الحسنه مهر ایران چهارمحال و بختیاری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری، نشست توجیهی آموزشی سامانه سجاده بانک قرض الحسنه مهر ایران با حضور علی یار خدادای کارشناس ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری و علی توکلی رئیس شعب بانک مهر در استان روز شنبه بیست اسفندماه در شعبه مرکزی بانک مهر برگزار شد.

در ابتدای جلسه عبدالله برجیان دبیر اقامه نماز بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان از عملکرد این دستگاه در خصوص برنامه های ابتکاری گزارشی ارائه کرد.

در ادامه کارشناس نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز در استان یادآور شد: بارگزاری کردن مستندات در سامانه سجاده الزامی است و دبیر اقامه نماز هر دستگاه موظف است در خصوص هر شاخه و سوال در هر عنوان مستند ارائه دهد.

خدادادی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در اجلاس سیزدهم نماز به منظور رونق بخشی نماز در سطح جامعه اشاره کرد و گفت: در خصوص نماز باید برنامه کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت داشته باشیم

وی افزود: سهم هر دستگاه باید مشخص شود که ما از دستگاه ها باتوحه به ماموریت ذاتی آن ها چه انتظاراتی را داریم و به همین منظور کارگروه هایی در سطح کشور تشکیل شد وسهم هر دستگاه در حوزه نماز مشخص شد و در قالب تفاهم نامه به تمام دستگاه های اجرایی ابلاغ شد از طریق وزارت خانه های مربوط بع آن ها.

خدادادی اظهار کرد: ستاد اقامه نماز ماموریت نظارت و ارزیابی به منظور اجرای تفاهم نامه هارا پیگیری می نماید.

وی در پایان گفت: مستندات و گزارشات جلسات شورای اقامه نماز اداره کامل و جامع بارگذاری شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا