اخبارکرمانشاه

آیین نمادین جشن تکلیف ۲۰۰۰ دانش‌آموز پسر کرمانشاهی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ، آیین نمادین جشن تکلیف ۲۰۰۰ دانش‌آموز پسر کرمانشاهی با حضور آیت الله علما نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان و سلمان کرمی  مدیر کل آموزش و پرورش  در مسجدالنبی (ص) کرمانشاه برگزار شد.

سلمان محمدی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، در این مراسم با تبریک ورود دانش‌آموزان به سن عبادت و بندگی، هدف از برگزاری جشن تکلیف برای دانش آموزان را ایجاد شور و نشاط بین دانش‌آموزان برای عبادت دانست و گفت : باید تلاش کنیم دانش‌آموزان را با جاذبه‌های دین اسلام آشنا کرده و از این طریق چهره زیبای دین اسلام را به دانش‌آموزان نشان دهیم.

وی با بیان اینکه باید مسائل دینی را با شیوه‌های جذاب به دانش آموزان آموزش دهیم، گفت: برای داشتن جامعه‌ای اسلامی باید آموزه‌های دینی را از سنین خردسالی به دانش‌آموزان آموزش دهیم که استفاده از زبان هنر می‌تواند در این زمینه خیلی تاثیرگذار باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه ادامه داد: ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی در عین حال که می‌تواند نقش مهمی در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان در حوزه تهاجم فرهنگی داشته باشد، می‌تواند در کاهشی شدن میزان بروز آسیب‌های اجتماعی نیز تاثیرگذار باشد.

محمدی با بیان اینکه امسال ۲۴ هزار دانش آموز دختر و پسر استان کرمانشاه به سن تکلیف رسیده‌اند، اضافه کرد: امسال ۱۲ هزار دانش‌آموز دختر کلاس سومی و ۱۲ هزار دانش‌آموز پسر کلاس هشتمی در استان به سن تکلیف رسیده‌اند.

جشن تکلیف 2000 دانش آموز پسر کرمانشاهی برگزار شد

جشن تکلیف 2000 دانش آموز پسر کرمانشاهی برگزار شد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا