اخبارایلام

تقدیر مدیر ستاد اقامه نماز استان از مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان در روز چهارشنبه بیست و پنج مردادماه دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار رضایتی ضمن تشکر از زحمات مدیرکل و کارکنان این اداره کل در راستای خدمت و تکریم جامعه تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی، این دستگاه را یک دستگاه تاثیرگذار در جامعه دانست و گفت: با توجه به مشکلات به وجود آمده در جامعه و کاهش قدرت اقتصادی، کمیته امداد امام خمینی(ره) بعنوان یک دستگاه که در کنار مردم است شناخته می‌شود. این همکاری و همیاری با مردم می‌تواند همراه با فرهنگسازی با شد و چه خوب است که این فرهنگسازی، فرهنگسازی نماز و مذهبی باشد.

وی افزود: جامعه هدف کمیته امداد یک جمعیت مناسب و تاثیرپذیر است . آموزش آن می‌تواند به صورت مستقیم در بالابردن فرهنگ مذهبی جامعه تاثیرگذار باشد. اگر ما بیایم و در بین عزیزان تحت پوشش کمیته دوره‌های آموزش نماز و معرفت افزایی فرهنگی را برگزار کنیم می‌توانی در پیشبرد اهداف فرهنگی و دینی قدم بزرگی برداریم.

رضایتی به برگزاری نشست شورای منطقه ۵ کشوری در استان ایلام اشاره کرد و گفت: کمیته امداد امام خمینی(ه) استان ایلام همواره همکار و همیار نماز بوده است و در سال‌های اخیر کمک‌های شایانی در راستای توسعه و ترویج این فرهنگ الهی کرده است. نمونه آن جلسه اخیر شورای برنامه ریزی منطقه‌ ۵ کشوری که در استان ایلام برگزار شد است. در این جلسه شرکت آب منطقه‌ای در کنار ستاد اقامه نماز استان ایلام میزبان استان‌های شورا بود و برای استان آبروداری کرد.

در ادامه رضا طاهری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام گفت: تلاش ما این است که در هر جایگاهی خادم نماز باشیم. ارباب رجوعی که پیش ما می‌آید و یا فردی که در دور افتاده‌ترین روستای استان تحت پوشش کمیته است می‌تواند تحت آموزش‌های نمازی و فرهنگی قرار بگیرد و این یک پیشنهاد خوب و تاثیرگذار است. ما سعی می‌کنیم که در این راستا هماهنگی‌های لازم را انجام داده و کار را شروع کنیم.

در پایان رضایتی به پاس زحمات کارکنان این اداره کل در برگزاری شورای برنامه‌ریزی منطقه ۵ کشوری، با اهدا لوحی از مدیرکل و دبیر شورای اقامه کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام تقدیر کرد.

تقدیر مدیر ستاد اقامه نماز استان از مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام تقدیر مدیر ستاد اقامه نماز استان از مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان ایلام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا