یزد

افتتاح نمازخانه و جشن تکلیف نومکلفان اداره کل استاندارد استان یزد برگزار شد

بـه گزارش روابط عمومـی ستاد اقامه نماز استان یزد، ظهر چهارشنبه ۱۹ بهمن، بـا حضور حجت الاسلام و المسلمین موسوی مدیر ستاد اقامه نماز، مطهری سرپرست اداره کل استاندارد و جمعی از مسئولین این اداراه، ضمن افتتاح نمازخانه، مراسم جشن تکلیف نومکلفان کارکنان اداره استاندارد در محل سالن اجتماعات برگزار شد.

موسوی در این مراسم، ضمن افتتاح نمازخانه اداره استاندارد استان، با تبریک ورود دانش‌آموزان به سن تکلیف ، هدف از برگزاری جشن بندگی برای دانش آموزان را ایجاد شور و  نشاط بین دانش‌آموزان برای عبادت و نزدیکی به خداوند متعال دانست و گفت : باید تلاش کنیم دانش‌آموزان را با آنچه آنها را به معنویت و رسیدن به سعادت و رستگاری نزدیک می کند آشنا کنیم و از این طریق چهره زیبای دین اسلام را به دانش‌آموزان نشان دهیم.

وی گفت: برای داشتن جامعه‌ای اسلامی باید آموزه‌های دینی را از سنین خردسالی به دانش‌آموزان آموزش دهیم که استفاده از زبان هنر می‌تواند در این زمینه خیلی تاثیرگذار باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز افزود : ترویج سبک زندگی اسلامی در عین حال که می‌تواند نقش مهمی در خنثی‌سازی نقشه های دشمنان در حوزه تهاجم فرهنگی داشته باشد، می‌تواند در کاهشی شدن میزان بروز آسیب‌های اجتماعی نیز تاثیرگذار باشد.

در پایان این مراسم از نومکلفان تقدیر شد.

افتتاح نماز خانه و مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره استاندارد یزد افتتاح نماز خانه و مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره استاندارد یزد افتتاح نماز خانه و مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره استاندارد یزد افتتاح نماز خانه و مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره استاندارد یزد افتتاح نماز خانه و مراسم جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره استاندارد یزد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا