اخبارگیلان

جلسه شورای اقامه نماز استان گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز گیلان، جلسه شورای اقامه نماز استان با حضور  رضایی معاون مدیریت و منابع استانداری گیلان و حجت الاسلام حجازی مدیر ستاد اقامه نماز گیلان و مدیران دستگاههای اجرایی عضو شورای اقامه نماز استان در روز سه شنبه ۲۲ آذر ماه ۱۴۰۱ به میزبانی استانداری گیلان برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام حجازی در رابطه با دستور کار جلسه و برنامه ها و مصوبات جلسات گذشته و کارهای صورت گرفته و انتظارات ستاد از دستگاههای عضو سخن گفت.

وی از تمدید مهلت زمانی جشنواره سراسری فجر تا فجر خبر داد و از مدیران صدا و سیما و دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه گیلان که در جلسه حضور داشتند خواست تا در این رابطه اطلاع رسانی کنند .

حجازی افزود: همه باید همت کنیم تا کم کاریها و غفلت ها در توسعه و ترویج فرهنگ نماز در استان جبران شود . همه ما به نماز بدهکار هستیم و باید توجه بیشتری به پرپایی نماز در ادارت و مدارس شود و با تجهیز نمازخانه ها و حضور در صفوف نماز جماعت بتوانیم کم و کاستی ها را جبران کنیم.

سپس مدیر ستاد اقامه نماز گیلان از مدیران دستگاههای حاضر در جلسه خواست گزارشی از اقدامات و فعالیت های صورت گرفته ارائه دهند.

رضایی معاون استاندار گیلان گفت : با توجه به اتفاقات اخیر در کشور و انحرافات دینی و مذهبی در بین جوانان و نوجوانان نشان دهنده این است که ما در رابطه با روشنفکری و فرهنگ سازی در جامعه کم کاری کرده ایم و از دشمنان اسلام و ایران اسلامی عقب هستیم.

وی افزود : با استعانت و کمک گرفتن از نماز به عنوان یک عامل بازدارنده از منکرات می توان جوانان را هدایت کنیم و این کار باید از خانوادها و مدارس شروع شود. رضایی از مدیران و متولیان فرهنگی استان خواست تا در این زمینه توجه بیشتری شود و وظایف خود را به نحو احسنت انجام دهند.

جلسه شورای اقامه نماز استان گیلان برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا