اخبارگیلان

جلسه شورای اقامه نماز منطقه یک کشور در سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، سومین جلسه شورای اقـامه نماز منطقه یک کشور با حضور منصور سرگزی معاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور، حجت الاسلام والمسلمین سید ابوطالب حجازی  مشاور استاندار و مدیرستاد اقامه نماز استان گیلان،حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا شمس الدین مشاور استاندار و مدیر استان سمنان،حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی ابرهیمی مدیر استان مازندران، قاسم محمدی مدیر استان گلستان،حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور مدیر استان قم،حجت الاسلام و المسلمین عبدالحسین نورمحمدی سرپرست ستاد استان تهران در روز چهارشنبه مورخ ۲ آذر ماه ۱۴۰۱ در ساختمان ستاد اقامه نماز استان سمنان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین در شروع جلسه ضمن عرض خیرمقدم به تمامی مدیران منطقه یک کشور به ارائه گزارشی از برنامه های فرهنگی، آموزشی و اجرائی ستاد استان سمنان در ۸ ماه گذشته پرداخت .

حجت الاسلام و المسلمین عباسعلی ابراهیمی ضمن خیر مقدم به تمامی مدیران به قرائت دستور جلسه پرداخت.

ابراهیمی افزود : زحمت های زیادی در آماده سازی سند تحول ستاد انجام شده است و اولویت اول برنامه ها درسند تحول ستاد اقامه نماز کشور عبارتند از : آموزش وپرورش/ دانشـگاها / صدا وسـیمای و اصـحاب رسانه/حوزه هـای علمیه /گروه های موثر/کارگران، اصناف و بازاریان و طرحهای ابتکاری و بومی است .

ابراهیمی تاکید کرد : اگر ما در زمینه فرهنگی و آموزشی موفق باشیم می توانیم دین خود را نسبت به این موضوع مهم در جامعه ادا کرده باشیم و در بعضی از موارد باید برنامه ها را به صورت منطقه ای برگزار کنیم تا کیفیت و کمیت زیادی را استخراج نماییم.

منصور سرگزی معـاون فرهنگ، آموزش و پژوهش ستاد اقامه نماز کشور ضمن تقدیر و تشکر تاکید کرد : مسئولین فرهنگی در ستاد اقامه نماز استان باید اولویت ها و محوریت های کانونی را شناسایی کرده و متناسب با موقعیت آنها برنامه های عملیاتی خود را در افق ۵ ساله تنظیم کرده و اجراء کنیم.

قاسم محمدی بیان کرد: برای پیشبرد اهداف ستاد اقامه نماز در استان ها باید مدیران استانی ارتباط قابل قبولی با استاندار داشته باشند و در حد امکان باید برنامه ریزی کنند تا استاندار در جلسه شورای اداری استان بخش نامه ۱۵ ماده ای وزیر به استانداران را با حضور مدیران کل قرائت کنند.

عبدالحسین نورمحمدی افزود: با اتفاقات اخیر در جامعه مدیران استان و مدیران مرکزی ستاد باید توجه خود را داشته باشند تا به صورت دقیق و کارشناسی اجراء شود اگر در غیر از این صورت باشد عواقب آن گریبان گیر جامعه می شود.

عرب پور تاکید کرد: شاکله های برنامه ی ستاد اقامه نماز در بخش مرکز و مراکز استان ها موجود و مشخص است اما کارشناسان و مدیران استانی باید در نظر داشته باشند طبق ظرفیت های موجود استان با یک تیم مسلط و قوی به آسیب شناسی اتفاقات نمازی بپردازند و با تیمی با آسیب ها مقابله کنند.

جلسه شورای اقامه نماز منطقه یک کشور در سمنان جلسه شورای اقامه نماز منطقه یک کشور در سمنان جلسه شورای اقامه نماز منطقه یک کشور در سمنان جلسه شورای اقامه نماز منطقه یک کشور در سمنان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا