اخبارتهران

جلسه شورای اقامه نماز بانک مسکن با حضور سرپرست اقامه نماز استان تهران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، جلسه شورای اقامه نماز بانک مسکن  با حضور حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور سرپرست اقامه نماز استان تهران و حبیبی مدیر اقامه نماز بانک مسکن در روز شنبه هشتم بهمن ماه برگزار گردید .

در این جلسه سرپرست اقامه نماز استان تهران حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور ضمن خوشامد گویی و تشکر از فعالیت های صورت گرفته در ادارات بانک مسکن با اشاره به فعالیت های انجام شده گفت: تفاهم نامه هایی با بانک مسکن داریم که بایستی اجرایی شود، دوره های آموزش پرسنل  و دوره های آموزش خانواده بایستی در اولویت های بانک مسکن قرار داشته باشد .

وی در ادامه گفت: ارسال مستمر گزارشات  از وضعیت نماز خانه ها و برنامه های فرهنگی ما را در تدوین و اجرایی شدن برنامه ها یاری خواهد کرد.

نور محمد پور گفت:  سعی شود فعالین نماز به نحو خوبی مورد تقدیر و تشکر قرار گیرند، پیشنهاد می شود برای فعالین نماز در مشهد دوره های آموزشی ترتیب داده شود که هم تشویق شوند و هم در  دوره های فرهنگی حضور داشته باشند  .

وی در پایان صحبت های خود گفت: ستاد اقامه نماز پذیرای ایده ها و  راهکارهای موثر در بهبود وضعیت نماز در جامعه می باشد .

مدیر ستاد اقامه نماز بانک مسکن ضمن تشکر از برگزاری جلسه در ادامه گفت: انتظار داریم جلسات بیشتری را با ستاد اقامه نماز استان تهران داشته باشیم و از برنامه ها  و اساتید برای اجرای دوره های آموزشی برای پرسنل و هم چنین خانواده ها مورد حمایت قرار گیریم.

وی در ادامه گفت: نماز خانه های ما در ادارات در شرایط مطلوبی قرار دارد، و میزان و استقبال نماز گزاران  برای برپایی نماز جماعت خیلی خوب گزارش  شده است و کسانی که در برنامه های فرهنگی و نماز جماعت به صورت مستمر حضور داشته باشند به نحو شایسته ای مورد تقدیر و تشویق قرار خواهند گرفت.

جلسه با بانک مسکنجلسه با بانک مسکنجلسه با بانک مسکن

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا