کردستان

سومین جلسه کمیته نظارت بر نمازخانه های راه های مواصلاتی کردستان برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کردستان، سومین جلسه کمیته نظارت بر نمازخانه های راههای مواصلاتی با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و سایر اعضاء شنبه بیست و هفتم اسفند ماه تشکیل گردید

در ابتدای این جلسه مولودی کارشناس برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز گزارشی از بازدید های اخیر که به اتفاق دستگاههای متولی از نمازخانه ها بعمل آمده ارائه نمود و سپس سایر اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را بیان کردند

در ادامه عظیمی مدیر ستاد اقامه نماز ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان و سال ۱۴۰۲ گقت: امیدواریم سالی پر از خیر و برکت و فراوانی نعمت برای تمام مزدم ایران اسلامی باشد.

وی با تشکر از زحمات اعضای کمیته گفت: همانطوری که خودمان را برای پذیرایی از مهمانان شخصی و استقبال از سال نو آماده می کنیم باید به مراتب بیشتر از آن در حوزه مسئولیتمان آماده استقبال از مهمانان خارج از استان باشیم و وظیفه ی مهمی که به ما سپرده شده نظارت بر تعمیر، تجهیز و در یک کلام آماده سازی نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی برای اقامه نماز مسافرین است.

مدیر ستاد اقامه نماز با اشاره به بازدیدهای انجام شده گفت: از محل ها و اماکنی که بازدید شده امکانات مورد انتظار برای اقامه نماز مسافرین فراهم شده اما در بعضی موارد نیز نواقصی وجود داشته که امیدوارم با پیگیری دستگاههای متولی در اسرع وقت آن مشکلات هم رفع شود.

وی افزود: آمادگی نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی نکته بسیار با اهمیتی است زیرا معمولا مسافرین برای وضو گرفتن به این سرویس های بهداشتی مراجعه می کنند که اگر وضعیت نامناسب باشد به گونه ای به زحمات همه لطمه وارد می شود و چهره استان در این رابطه خدشه دار می شود.

عظیمی گفت: به بازدید های انجام شده نباید قانع باشیم، باید در طول ایام نوروز این بازدید ها را ادامه دهیم و مکان هایی که دارای مشکلاتی بوده در سریع ترین زمان ممکن پیگیری کنیم تا مشکلات رفع شود.

وی با اشاره به تاکیدات نماینده ولی فقیه گفت: علاوه بر آماده سازی نمازخانه ها و سرویس های بهداشتی، نظارت بعمل آید که کسی نسبت به اخذ وجه برای استفاده از سرویس های بهداشتی اقدام نکند.

مدیر ستاد اقامه نماز افزود: استاندار نیز در جلسه ستاد خدمات سفر بر آماده سازی نمازخانه ها تاکیدات ویژه ای داشتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا