اخباراردبیل

عملکرد استان اردبیل در سه ماهه چهارم سال ۱۴۰۱ تشریح شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، الله شکر عبدی مدیر ستاد اقامه نماز در گفت و گویی به تشریح فعالیت های ستاد اقامه نماز استان اردبیل در سه ماهه چهارم سال ۱۴۰۱ پرداخت.

عبدی اظهار داشت: برگزاری جلسه شورای اداری استان به ریاست استاندار و با حضور معاونین و اعضاء شورای اداری و تجلیل از دستگاههای برتر در امر نماز یکی از برنامه های ستاد در سه ماهه چهارم سال بود. سید حامد عاملی استاندار اردبیل در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش ها و فعالیت های ستاد اقامه نماز استان در راستای ترویج و فرهنگ سازی فریضه نورانی نماز، همه مدیران دستگاه های اجرائی را بر عملیاتی کردن بخشنامه ها و دستور العمل های ابلاغی در این زمینه توصیه نمود.

تاکید مدیر ستاد اقامه نماز بر ضرورت حفظ شأن نماز در جلسه شورای اداری استان اردبیل

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل افزود: تشکیل جلسات ستاد اجرایی تسهیلات سفر استان اردبیل به ریاست استاندار با هدف  استفاده از توانمندی، ظرفیت ها و امکانات دستگاه های مرتبط با امر سفر به منظور ارائه خدمات بهینه به مسافران و تاکید بر تجهیز و آماده سازی نمازخانه های محورهای مواصلاتی استان در جلسات کمیته نظارت بر نمازخانه های بین راهی ستاد خدمات سفر از دیگر برنامه های ستاد در سه ماهه چهارم می باشد.

جلسه ستاد خدمات سفر استان اردبیل

عبدی با اشاره به برگزاری بست و نهمین اجلاس سراسری نماز گفت: اجلاس های شهرستانی نماز نیز  با هدف شنیده شدن ندای نماز و فراهم نمودن زمینه های گسترش این فریضه نورانی در بین آحاد مردم در سراسر استان برگزار گردید و ابراز امیدواری کرد: آموزش و پرورش، اساتید، مربیان پرورشی، معلمان و مدیران در این سنگر و خط مقدم تعلیم و تربیت پیشرو هستند و خانواده ها هم با حضور در این عرصه با متولیان تعلیم و تربیت هماهنگ و هم گام باشند تا در نهایت در رسیدن نسل آینده به اوج فلاح و رستگاری قدم های موثری برداشته شود.

اجلاس نماز شهرستان سرعین

اجلاس شهرستانی نماز بیله سوار

اجلاس نماز شهرستان سرعین

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل اضافه کرد: حضور در جلسات شورای اقامه نماز شهرستانها و دستگاه های اجرایی، تقدیر و تجلیل از خادمان و فعالان نماز به جهت بررسی میزان تحقق برنامه های مصوب سال ۱۴۰۱ دستگاههای اجرایی از دیگر برنامه های مهم این ستاد بود.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستان نمین

جلسه شورای اقامه نماز مدیریت درمان تامین اجتماعی استان اردبیل برگزار شد

وی افزود: دوره آموزشی توانمند سازی پرستاران و بهیاران مراکز درمانی استان با مشارکت دانشگاه علوم پزشکی و مدیریت درمان تامین اجتماعی استان با عنوان ” طرح سلامت معنوی ” آموزش عملی احکام نماز بیماران با حضور مدرس کشوری دکتر اصغرقربانی و شرکت پرستاران و کادر درمان بیمارستانهای سبلان و ارس تامین اجتماعی و مراکز درمانی علوم پزشکی به میزبانی بیمارستان امام خمینی ره اردبیل برگزارگردید.

کارگاه آموزشی سلامت معنوی اردبیل

کارگاه آموزشی سلامت معنوی اردبیل

کارگاه آموزشی سلامت معنوی

عبدی در ادامه گفت : برگزاری نشست های فرهنگی در بین دانش آموزان و اولیاء آنان با هدف پاسخگوئی به سوالات و شبهات نمازی و شیوههای دعوت به نماز در مدارس سراسر استان همچنین برگزاری دوره ها و کارگاههای آموزشی با شرکت مدیران،آموزگاران و مربیان پرورشی و ائمه جماعات مدارس از دیگر برنام های مهم ستاد در سه ماهه چهارم ۱۴۰۱ بود.

دوره آموزشی توانمندسازی ائمه جماعات مدارس اردبیل

دوره آموزشی توانمندسازی ائمه جماعات مدارس اردبیل

تشریح عملکرد سه ماهه چهارم 1401

تشریح عملکرد سه ماهه چهارم 1401

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا