اخبارگیلان

جلسه شورای اقامه نماز شهرستانهای استان گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان، جلسه شورای اقامه نماز شهرستانهای استان گیلان با حضور  مدیر ستاد اقامه نماز، کارشناسان و دبیران شورای اقامه نماز شهرستانها در اولین روز از شهریور ماه  در سالن جلسات ستاد اقامه نماز گیلان برگزار شد.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستانهای گیلان

حجت السلام حجازی مدیر ستاد اقامه نماز استان گیلان با اشاره به نحوه ارزیابی از عملکرد دستگاههای اجرایی گفت: ارزیابی از عملکرد دستگاهها در شهرستانها تاثیر بسزایی دررتبه بندی ادارات کل خواهد داشت. سهمیه شهرستانها از برنامه های توسعه و تریج فرهنگ نماز مشخص و به دستگاهها اجرایی ابلاغ شده است لذا دبیران شورای اقامه نماز بایستی بطور مداوم پیگیر برنامه ها و مصوبات و دستورالعملهای اجرایی برنامه های ی توسعه و ترویج فرهنگ نماز در شهرستان محل خدمت خود باشند.

مدیر ستاد اقامه نماز افزود : بازدید از  مساجد و نمازخانه ها بین راهی و سرکشی مستمر از وظایف دبیران در شهرستانها است و باید گزارشی در این زمینه تهیه کنند و نواقص و کمبودها را به دستگاههای متولی اعلام تا در اسرع وقت برطرف شود و پیگیر رفع نواقص موجود در شهرستان خود باشند.

حجت السلام حجازی از دبیران شهرستانهای خواست تا جلسات شورای اقمه نماز را بصورت فصلی برگزار نمایند و از مدیران ارشد شهرستان نیز دعوت نمایند تا در جلسه حضور داشته باشند و مشکلات و نواقص شهرستان را مورد بررسی قرار دهند و در ارتقا، فرهنگ توسعه و ترویج نماز در شهرستان کمک کنند.

حجازی در ادامه به دوره تربیت مربی معارف مهدویت  اشاره کرد و از دبیران شهرستان ها خواست تا در شهرستانها تبلیغات وسعیی در این مورد انجام دهند و  اسامی و مشخصات داوطلبین را به ستاد اقامه نماز گیلان اعلام کنند.

در پایان جلسه هر کدام از دبیران و کارشناسان نظرات و مشکلات موجود در شهرستان محل خدمت خود را بیان کردند و در مورد راهکارها  و نحوه رفع مشکلات و موانع بحث و تبادل نطر شد.

جلسه شورای اقامه نماز شهرستانهای گیلانجلسه شورای اقامه نماز شهرستانهای گیلانجلسه شورای اقامه نماز شهرستانهای گیلان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا