اخبارایلام

مدیر ستاد اقامه نماز استان از مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان ایلام تقدیر کرد

به پاس زحمات مدیرکل و کارکنان شرکت آب منطقه‌ای استان ایلام، رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز استان با اهدای لوحی از مدیرکل و دبیر شورای اقامه نماز این شرکت تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان ایلام، فیض اله رضایتی مدیر ستاد اقامه نماز با مدیرعامل آب منطقه‌ای استان ایلام در روز چهارشنبه بیست و پنج مردادماه دیدار کرد.

در ابتدای این دیدار رضایتی خدمت به نماز را افتخار دانست و گفت: توفیق ما خدمت به نماز است. این یک نعمت بزرگ است که می‌توانیم به نماز و ترویج فرهنگ نورانی آن خدمت کنیم. هرکس به نوبه خود وظیفه دارد که نماز را که به عنوان ستون دین معرفی می‌شود گسترش دهد و ما در اینجا این افتخار را داریم که سرباز نماز باشیم.

وی افزود: هرکس که به نماز خدمت کند، به جامعه اسلامی خدمت کرده است. ترویج و توسعه این فرهنگ الهی باعث رسیدن جامعه به سعادت و دوری از مشکلات اجتماعی است. وقتی نماز در جامعه‌ای نهادینه می‌شود، افراد آن جامعه از منکرات و مشکلات اجتماعی ناشی از فقر مذهبی و فرهنگی دور می‌شوند. این امر موجب می‌شود که بسیاری از آسیب‌هایی که امروزه با آن مواجه هستیم رفع گردد.

رضایتی ادامه داد: شرکت آب منطقه‌ استان ایلام همواره همکار و همیار نماز بوده است و در سال‌های اخیر کمک‌های شایانی در راستای توسعه و ترویج این فرهنگ الهی کرده است. نمونه آن جلسه اخیر شورای برنامه ریزی منطقه‌ ۵ کشوری که در استان ایلام برگزار شد است. در این جلسه شرکت آب منطقه‌ای در کنار ستاد اقامه نماز استان ایلام میزبان استان‌های شورا بود و برای استان آبروداری کرد.

در ادامه صادق علیمرادی مدیرعامل آب منطقه‌ای استان ایلام ضمن خوشامدگویی خدمت کارکنان ستاد اقامه نماز استان، خدمت به نماز را وظیفه شرعی خود دانست و گفت: جدا از پست و مقام سازمانی که خود الزام آور خدمت است، خدمت به فریضه نورانی نماز در وظیفه دینی و انسانی ما گنجانده شده است. اگر ما در راستای ترویج این فرهنگ کاری می‌کنیم باید در راه رضای خدا باشد نه اینکه بگوییم چون توافق‌نامه این را گفته پس باید اجرا شود. فلذا در این راستا اگر ستاد اقامه نماز در اجرای برنامه‌ای نیاز به همکاری داشت، شرکت آب منطقه‌ای استان ایلام مخلصانه در خدمت نماز و خادمین نماز است.

در پایان رضایتی به پاس زحمات کارکنان این شرکت در برگزاری شورای برنامه‌ریزی منطقه ۵ کشوری، با اهدا لوحی از مدیرعامل و دبیر شورای اقامه نماز شرکت آّب منطقه‌ای استان ایلام تقدیر کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان از مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان ایلام تقدیر کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان از مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان ایلام تقدیر کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان از مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان ایلام تقدیر کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان از مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان ایلام تقدیر کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا