اخبارخراسان شمالی

مدیران مدارس سمپاد باید به امور معنوی دانش آموزان توجه ویژه‌ای داشته باشند

مدیر ستاد اقامه نماز استان خراسان شمالی با حضور در جمع مدیران مدارس استعدادهای درخشان، به تبیین پیام اخیر مقام معظم رهبری به اجلاس سراسری نماز پرداخت.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان شمالی، حجت الاسلام احمدی فرد مدیر ستاد روز یکشنبه نهم بهمن ماه به همراه  اکبری مدیر کل آموزش و پرورش استان در نشست مدیران مدارس استعدادهای درخشان خراسان شمالی (سمپاد) حضور یافت و ضمن خدا قوت گویی به مدیران برادر و خواهر این آموزشگاه‌­ها به تبیین فرازهایی از پیام اخیر مقام معظم رهبری به بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز پرداخت.

مدیر ستاد اقامه نماز خراسان شمالی با اشاره به برگزیده بودن و هوشمندی دانش آموزان مدارس سمپاد، افزود: دانش آموزان مدارس سمپاد مدیران آینده کشور هستند و ضرورت کار تربیتی و پرورشی در این مدارس بیشتر از سایر مدارس است. مدیران این مدارس همانگونه که به امور علمی این دانش آموزان توجه دارند باید به امور دینی و تربیتی نیز توجه ویژه ای داشته باشند.

وی افزود: در پیام حضرت امام خامنه ای (حفظه الله ) به بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز تاکید شده “دل جوان و نوجوان آمادگی افزون تری برای رسیدن به فلاح و رستگاری دارد”  لذا از این زمین و امتیاز باید حداکثر استفاده را نمود تا انسان هایی اهل نماز تربیت شوند.

حجت الاسلام احمدی فرد در پایان از مدیران و دست اندرکاران این آموزشگاه ها درخواست نمود در جلسه شورای دبیران مدارس، معلمین را دعوت و تشویق به حضور در نمازجماعت و نمازخانه آموزشگاه نمایند تا دانش آموزان از ایشان الگو گرفته و اقامه نماز مدارس رونق بیشتری یابد.

نشست مدیران مدارس سمپاد خراسان شمالی

نشست مدیران مدارس سمپاد خراسان شمالی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا