اخبارسمنان

سخنرانی مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در سازمان جمعیت هلال احمر

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان سمنان، در ۱۵ مهر ماه، حجت الاسلام و المسلمین شمس الدین، مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در سازمان جمعیت هلال احمر سخنرانی کرد.

این جلسه با حضور مدیر عامل جمعیت هلال احمر، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت و سایر کارکنان برگزار شد و شمس الدین ضمن بیان حدیث امام صادق (ع) که فرمودند: شفاعت ما به کسی که نماز را سبک بشمارد نمی رسد، ویژگی ها و خصوصیات یک شیعه واقعی از نظر امام معصوم را برشمرد.

وی بیان کرد: مسائل مربوط به نماز مربوط به همه هست و همگی باید بر این مساله اهتمام بورزند. از این رو تمام افرادی که در این سازمان مشغول به کار هستند نماینده ستاداقامه نماز بوده و مسئولیت پیگیری امور نمازی را بر عهده دارند.

شمس الدین ادامه داد: اگر همه ما خودمان را مسئول برگزاری نمازهای باشکوه بدانیم می توانیم جامعه اسلامی همراه با نماز با شکوه و اول وقت را تحقق ببخشیم.

در پایان این جلسه از برگزیدگان مسابقه کتابخوانی نماز تجلیل به عمل آمد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در سازمان جمعیت هلال احمر سخنرانی کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در سازمان جمعیت هلال احمر سخنرانی کرد مدیر ستاد اقامه نماز استان سمنان در سازمان جمعیت هلال احمر سخنرانی کرد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا