اخبارخراسان رضوی

نشست هم اندیشی کارشناسان پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد سرخس با مدیر ستاد اقامه نماز

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، معاون منابع انسانی، مسئول فرهنگی پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد سرخس در نشستی با مدیر و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان، دوشنبه یازدهم دی ماه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

ابتدا با توجه به اهمیت و جایگاه پالایشگاه و حضور نیروهای تخصصی در آن مجموعه، ‏مسئول فرهنگی گزارشی از حوزه فعالیت های قرآنی و نماز که در طول سال انجام گرفته و حمایت هایی که از برنامه فرهنگی ‏مساجد و مدارس شهرستان انجام میگیرد ارائه کرد.

و بر ضرورت استمرار برنامه های آموزشی و فرهنگی نماز ‏تاکید داشت زیرا این فعالیت ها می تواند در کار و رفتار خانوادها اثر گذار باشد. ‏

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز استان یادآور شد: نماز اگر با آداب و مدیریت صحیح انجام گیرد علاوه بر نقش روحی، روانی و اجر ‏اخروی می تواند در سیستم مدیریتی نقش مطلوبی را در احساس تعهد کاری بیشتر و نظم و بهره وری بهتر اثر گذار باشد.

وی ادامه داد: از ‏فعالیت های خوب و با برنامه پالایشگاه سرخس در توسعه فرهنگ نماز حمایت می کنیم لذا در زمان باقی ‏مانده سال ۱۴۰۲ و ۱۴۰۳ میتوانیم در نشستی ضمن بازنگری در محتواها و روش های برنامه کوتاه مدتی را طراحی و با ‏همکاری یک دیگر اجرایی کنیم.

سبحانی نیا در تصریح این برنامه ها افزود: توانمند سازی معلمین، توسعه گفتمان های دانش آموزی نماز در شهرستان و همچنین ‏نماز و خانواده و علاوه بر آن ها می توانیم با برگزاری یک فعالیت فرهنگی با محوریت ستاد اقامه نماز و پالایشگاه سرخس به صورت ‏استانی در راستای توسعه فرهنگ نماز هر ساله انجام گیرد.

در پایان مقرر شد ضمن حضور در شورای اقامه نماز پالایشگاه ‏پیشنهادات کارشناسی انجام گرفته و برنامه های مشخصی را برای باقی مانده سال جاری و سال ۱۴۰۳ در چارچوب تفاهم نامه ‏بومی سازی تدوین و اجرایی گردد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا