اخبارفارس

جلسه شورای اقامه نماز شهرداری شیراز برگزار شد

ذوالانوار: اگر جایگاه نماز و مفاهیم آن در خانواده مورد توجه قرار گیرد بسیاری از مشکلات برطرف خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس در تاریخ ۹ بهمن ماه ۱۴۰۱ شورای اقامه نماز شهرداری شیراز با حضور اسدی شهردار شیراز، ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز، حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز و دیگر اعضای شورای اقمه نماز شهرداری شیراز در سالن جلسات مدیریت شهرداری برگزار گردید.

در ابتدای جلسه، ابتدا گزارش فعالیت های انجام شده توسط دبیر محترم اقامه ی نماز و مهدویت شهرداری شیراز ارائه و نیز برنامه های فرهنگی و در حیطه ترویج نماز و مفاد توافقنامه فی مابین این دو نهاد تشریح شد.

سپس ذوالانوار مدیر ستاد اقامه نماز استان فارس گفت: اگر رابطه انسان با خداوند مستحکم شود جایگاه خانواده متعالی و مستحکم خواهد شد و اگر جایگاه نماز و مفاهیم آن در خانواده مورد توجه قرار گیرد بسیاری از مشکلات و معضلات حل خواهد شد.

در ادامه اسدی شهردار شیراز ضمن خوش آمدگویی به حاضرین نسبت به اقدامات انجام شده در راستای ترویج، توسعه و گسترش فرهنگ غنی نماز در حوزه کاری خود مطالبی را ارائه نمود و گفت: لازم است در کلیه مناطق و اماکن مربوط به شهرداری، اقامه نماز جماعت با حضور روحانیون برگزار گردد.

وی در ادامه گفت: نسبت به فضاسازی معنوی و پخش اذان در محوطه و خارج از محوطه اماکن در اختیار شهرداری اقدام تسریع خواهد شد.شورای اقامه نماز شهرداری شیرازشورای اقامه نماز شهرداری شیرازشورای اقامه نماز شهرداری شیراز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا