فارس

کارگاه آموزشی نمازشناسی ویژه سربازان وظیفه اداره زندان مرودشت برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ هفتم دی‌ماه، کارگاه آموزشی نمازشناسی ویژه سربازان وظیفه با حضور حجت الاسلام پرحاذه دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان مرودشت در محل نمازخانه اداره زندان این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام پرحاذه در کارگاه آموزشی نمازشناسی ویژه سربازان وظیفه ضمن تبریک به سربازان به مناسبت آغاز خدمت مقدس سربازی، گفت: سربازی در جمهوری اسلامی ایران امری مقدس است و چه زیباست که ما بتوانیم همانند شهید حاج قاسم سلیمانی سردار دلها که خود را سربازی بیش نمی‌دانست، در انجام وظایف به خوبی عمل کنیم؛ چرا که سردار دلها در امر نماز مقیدترین بود.

وی افزود: شهید سلیمانی خود الگویی برتر در امر نماز بود. وی همواره در عملیات های سخت، امر نماز را مقید و ممتاز دانسته و خود پیشقدم در این امر بود. وی همواره سعی می‌کرد نماز را به جماعت بخواند و چون به نماز اهمیت می‌داد، خدا هم او را عزیز کرد.

دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان مرودشت در ادامه افزود: نماز یک فریضه الهی است و هرچه در دریای ژرف الهی غرق شویم، از بدی ها دور خواهیم شد. وقتی انسان در روز چند مرتبه خود را در آب شستشو دهد، قطعا بدنی پاک و طیب خواهد داشت؛ حال اگر ما در روز چند مرتبه به سمت خدا حرکت کنیم، قطعا از بدی ها دور خواهیم شد.

در پایان حجت الاسلام پرحاذه سربازان را با احکام و مفاهیم اولیه نماز آشنا کرد و نماز جماعت به امامت وی برگزار شد.

نمازشناسی ویژه سربازان وظیفه فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا