پیام های معنویت

پیام مقام معظم رهبری به بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در بندرعباس

در بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در بندرعباس، از برترین های طرح های گرافیکی، نرم افزار، استیکر، آثار نمایشی و پادکست های صوتی از سوی نماینده ولی فقیه در هرمزگان و رییس ستاد اقامه نماز کشور مورد تجلیل قرار گفتند. به رسم هر سال نیز پیام رهبر معظم انقلاب به این اجلاس قرائت شد که متن آن به شرح ذیل است.

پیام رهبری به اجلاس بیست و ششمین نماز در بندرعباس

بسم الله الرحمن الرحیم

دعوت به نماز، دعوت به زیباترین جلوه‌های زندگی است. زیرا نماز  فصلی از زندگی است که در آن انسان در برابر آفریننده و دارنده‌ی همه‌ی نیکی ها و زیبائی ها، به عرض نیازی عاشقانه میپردازد و  بر عیار زیبایی و نیکی روان و دل خویش می افزاید. این حجم عظیم و زبان مؤثر توصیه به ذکر و نماز در قرآن و حدیث، نشانه‌ی همین ویژگی در دعوت به نماز است.

بندگان صالح و نیکوکار خداوند باید این را درسی برای خود بدانند و به نماز دعوت کنند. مسئولان مؤمن در نظام اسلامی باید امکانات گسترده‌ی خود را در خدمت این دعوت بگذارند. روحانی، معلّم، مربّی، مدیر و مسئول در همه جا مخاطبان و دائره‌ نفوذ خود را به این سو بکشانند و از آنان دعوت‌کننده به خدا و نماز بسازند.

شما برگزارکنندگان این گردهمایی سالیانه به ویژه عالم مجاهد و با اخلاص حجه‌الاسلام آقای قرائتی، این توفیق بزرگ الهی را قدر بدانید و بر این خط مستقیم پای بفشارید و بدانید و می‌دانید که خدا با صابران و استقامت ‌ورزان است.

والسلام علیکم و رحمه‌الله و برکاته

سیّدعلی خامنه‌ای

بیست و نهم آذرماه ۱۳۹۶

دانلود نسخه PDF بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز

بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز بیست و ششمین اجلاس سراسری نماز در بندرعباس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا