اخبارتهران

دیدار مدیر اقامه نماز استان تهران با مدیر کل سازمان آموزش فنی و حرفه ای

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست مدیر ستاد اقامه نماز استان حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور با روانبخش مدیرکل سازمان آموزش فنی و حرفه ای استان تهران با هدف پیگیری روند اجرایی شدن تفاهم نامه های فی ما بین و همچنین ارائه راهکار هایی برای استفاده از ظرفیت های این سازمان در امر ترویج فرهنگ اقامه نماز، در تاریخ دهم بهمن ماه برگزار شد.

در ابتدای این نشست مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین خاطر نشان کرد: سازمان آموزش فنی و حرفه دارای ۲۹ مرکز در سطح استان می باشد که در بر گیرنده ۵ هزار آموزشگاه فنی و حرفه ای در داخل استان تهران است که این مراکز شامل مراکز کارگاهی مثل ایران خودرو، سایپا و غیره می باشد.

وی گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای حلقه واسط بین فارغ التحصیلان و بازار کار است و این آمادگی را داریم حتی در زمینه استعداد یابی وارد شویم و جوانان و نوجوانان را در زمینه رسیدن به علاقه شان برای ورود به بازار کار حمایت نمائیم.

روانبخش ضمن قدر دانی از فعالیت های آموزشی ستاد اقامه نماز گفت: در بحث برگزاری کارگاه های آموزشی برای خانواده پرسنل و کارکنان این سازمان هر زمانی که ستاد اقامه نماز تعیین نمایند، ما آمادگی داریم تا با تمام ظرفیت در خدمت شما باشیم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین نورمحمدپور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رجب گفت: یکی از وظایف ستاد اقامه نماز بحث فرهنگ سازی در امر ترویج اقامه نماز می باشد و مهم ترین توقعی انتظار این است که بحث آموزش خانواده ها را با جدیت دنبال کنید، چرا که خانواده منشا اصلی تشکیل یک جامعه می باشد و اگر فرهنگ سازی از خانواده شروع شود، آنگاه جامعه به تکامل می رسد.

وی گفت: هر زمان آمادگی لازم باشد می توان دوره های آموزشی را برگزار نمائیم و در زمینه تامین اساتید و منابع آموزشی با تمام توان در کنار شما خواهیم بود.

نورمحمدپور در پایان صحبت های خود گفت: در زمینه اقامه نماز در ادارات گزارشات مربوطه را به طور منظم به ستاد اقامه نماز ارسال کنید تا از کم و کیف فعالیت های نمازی شما با خبر باشیم.

در پایان نشست عسکری مسئول برنامه ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان تهران گفت: دوره آموزشی اسرار نماز که توسط ستاد اقامه نماز برگزار می شود، یک دوره ۲۸ ساعته بوده و شامل کلاس های حضوری و مجازی می باشد.

فنی و حرفه ایفنی و حرفه ایفنی و حرفه ای

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا