اخبارمسابقات و فراخوان هامعاونت فرهنگ، آموزش و پژوهش

اسامی برگزیدگان جشنواره فجر تا فجر بخش دانش آموزی منتشر شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، اسامی برگزیدگان فراخوان جشنواره سراسری علمی ، پژوهشی ، فرهنگی هنری و ادبی نماز با عنوان “فجر تا فجر (بخش دانش آموزی) منتشر شد.

 

متن بیانیه ستاد اقامه نماز به شرح ذیل است:

با استعانت از خداوند متعال ، ضمن ارج نهادن به حضور و تلاش ارزشمند تمامی شرکت کنندگان مؤمن و خداجویی که دعوت ستاد اقامه نماز را لبیک گفته و در این جشنواره معنوی حضور یافته اند ، نتایج آن به شرح ذیل اعلام می گردد:

حاصل همراهی شما عزیزان ارسال ۲۸۳۱۱ اثر به جشنواره بود که از میان تعداد ۶۹۵ اثر در بخش بزرگسالان و ۵۱۱ اثر در بخش دانش آموزی ، در مجموع ۱۲۰۶ اثر به مرحله کشوری راه یافت.

هیئت داوران از میان ۵۱۱ اثر راه یافته دانش آموزی به مرحله نهایی ، تعداد ۳۶ اثر را در بخش دانش آموزی به عنوان آثار برگزیده مرحله کشوری انتخاب و به شرح ذیل معرفی نموده است که از سوی ستاد اقامه نماز از برگزیدگان با اعطای لوح تقدیر و هدیه که زمان آن متعاقباً از سوی ستاد به اطلاع منتخبین خواهد رسید ، تجلیل به عمل خواهد آمد.

خاطر نشان می کنند نتایج برگزیدگان مرحله کشوری بخش بزرگسالان ، ۲۴ اسفند ماه سال گذشته در سایت ستاد اقامه نماز اعلام شده است.

در پایان از همکاری ستادهای اقامه نماز استان ها و مشارکت کلیه دستگاه های فرهنگی به طور ویژه از وزارت کشور و وزارت وزارت آموزش و پرورش و تمامی فعالین حقیقی و حقوقی که ستاد اقامه نماز را در برگزاری این رویداد معنوی یاری نمودند صمیمانه قدردانی می گردد .

دبیرخانه جشنواره سراسری نماز ” فجر تا فجر”  

اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

برای دریافت لیست اسامی برگزیدگان اینجا کلیک کنید

فجر تا فجر بخش دانش آموزی

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا