اخبارگلستانمهدویت

دوره توانمندسازی مبلغان مهدوی در گلستان برگزار شد

دوره ارتقا و توانمندسازی مؤثرین امر نماز و مهدویت با حضور ۷۰ شرکت‌کننده روز گذشته، ۱۷ اسفندماه در حوزه علمیه امام خمینی(ره) استان گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز، برای دومین بار دوره ارتقا و توانمندسازی مؤثرین امر نماز و مهدویت، در روز هفدهم اسفندماه در گرگان برگزار شد.

در این دوره که با تدریس حجت‌الاسلام حسن محمودی، استاد تخصصی مرکز تخصصی مهدویت قم همراه بود، حدود ۷۰ نفر از مبلغان، اساتید و معلمان شرکت کردند.

دوره نخست با حضور ۱۳۰ شرکت‌کننده برگزار شد و گزینش شرکت‌کنندگان از سوی مرکز تخصصی بنیاد فرهنگی مهدویت کشور انجام شد و افرادی که حداکثر امتیاز را کسب کردند به تناسب علاقه و توان علمی در کلاس حضور داشتند که بعد از کسب حد نصاب نمره برای شرکت‌کنندگان گواهی‌نامه معتبر صادر می‌شود.

این دوره به همت نماینده ولی فقیه، استاندار و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) کشور و استان در حوزه علمیه امام خمینی(ره) برگزار شد و افراد مستعد و مهدی‌باور با گذراندن دوره‌ها توان علمی و عمومی خود را در راستای مهدویت ارتقا بخشیده و بعد از موفقیت در آزمون‌های عملی و تئوری به‌عنوان مدرس عمومی مهدویت در استان گلستان فعالیت خواهند کرد.

در استان گلستان بیش از ۴۴۰ هزار دانش‌آموز در حال تحصیل هستند، این مدرسان بیشتر برای نسل نو آموزش دیده‌اند و با حضور مبلغان در مدارس دانش مهدوی دانش‌آموزان را در ارتباط با امام حی بهبود می بخشند.

دوره توانمندسازی مبلغان مهدوی در گلستان دوره توانمندسازی مبلغان مهدوی در گلستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا