اخبارفارس

نشست خانواده و نماز ویژه اولیا دانش آموزان شهرستان سروستان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ هفتم اسفند ماه، نشست خانواده و نماز ویژه اولیا دانش آموزان مدارس با همکاری اداره آموزش و پرورش و ستاد اقامه نماز شهرستان سروستان با حضور حجت الاسلام حسینی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان سروستان در محل سالن حافظ این شهرستان برگزار شد.

ستاد اقامه نماز شهرستان سروستان در پی برنامه های آموزشی جهت والدین، دوره معارف نماز ویژه اولیا برگزار کرد.

حجت الاسلام حسینی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان سروستان در نشست خانواده و نماز ویژه اولیا و کادر مدارس شهرستان گفت: هرکدام از ما نسبت به والدین و فرزندانمان وظایفی داریم. خداوند این نوگلان را به ما عنایت کرده است و ما باید در تربیت آنها تلاش کنیم. اگر ما خود به عنوان یک دوست نمازخوان با فرزندانمان رابطه داشته باشیم و از یکدیگر مراقبت کنیم، به نحوی که بچه ها احساس آرامش کنند، قطعا می‌توانیم نسل خود را از نظر نماز بیمه کنیم.

وی افزود: در قرآن کریم آمده است ” در صحنه گفتگوی بهشتیان با جهنمیان که اهل بهشت به اهل جهنم می‌گویند چه باعث شد که شما جهنمی شدید؟ آنها جواب می‌دهند ما از نمازگزاران نبودیم”. ما باید مراقب فرزندانمان باشیم. امروز هدف دشمن جدایی فرزندان و جوانان از نماز است.

در پایان حجت الاسلام حسینی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان سروستان به سوالات اولیا پیرامون شیوه های دعوت فرزندان به نماز پاسخ داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا