اخبارفارس

اجلاس نماز شهرستان کازرون برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان فارس، در تاریخ دوازدهم اسفند ماه، اجلاس نماز شهرستان کازرون با حضور حجت الاسلام سقاچی قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس و جمشیدی رئیس آموزش و پرورش شهرستان کازرون در محل حسینیه مصلا این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام سقاچی در جمع مدیران و معلمان شهرستان کازرون به ایراد سخن پرداخت.

قائم مقام ستاد اقامه نماز استان فارس که به دعوت اداره آموزش و پرورش شهرستان کازرون در بین فرهنگیان حضور یافته بود وظیفه و رسالت امروز فرهنگیان را بسیار حساس و مهم خواند.

سقاچی در ابتدای اجلاس نماز شهرستان کازرون گفت: امروز دیگر جوانان و نوجوانان هر مطلبی را از ما به راحتی قبول نمی‌کنند. لازم است که با نسل نو، با تفکر و ایده نو برخورد کنیم. جوان امروز جوانی روشن، پویا و پرسشگر است. باید با او با روش خاص خود رفتار کنیم.

اجلاس نماز شهرستان فارس

وی فرهنگیان را پرچمدار تعلیم و تربیت دانست و افزود: با توجه به مشکلات و مسائل روحی و روانی حاکم بر جامعه، وظیفه معلمان بسیار سنگین است. ایجاد امید به زندگی و درک نیاز های واقعی دانش آموزان از وظایف مهم معلمین است.

 

در ادامه جمشیدی رئیس آموزش و پرورش شهرستان کازرون ضمن عرض تشکر و خیر مقدم گزارشی از فعالیت ها و اقدامات آموزش و پرورش شهرستان کازرون بیان کرد.

در پایان نیز از دانش آموزان برتر در حوزه نماز تقدیر شد.

اجلاس نماز شهرستان فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا