اخبارقممهدویت

گسترش برنامه های مشترک ستاد اقامه نماز قم و بنیاد حضرت مهدی موعود(عج)

قائم مقام ستاد اقامه نماز در بازدید از بنیاد حضرت مهدی موعود(عج)، خواستار گسترش برنامه های مشترک ستاد اقامه نماز قم و بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، سید احمد زرهانی قائم مقام ستاد اقامه نماز و بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) کشور و حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور مدیر ستاد اقامه نماز، صبح شنبه هشتم اردیبهشت ماه، از بنیاد حضرت مهدی موعود استان بازدید کردند.

سید احمد زرهانی در این بازدید با تاکید بر لزوم گسترش فعالیت های این بنیاد گفت: هم افزایی با دیگر ظرفیت ها مورد تاکید است و می بایست به خوبی از تمامی ظرفیت ها در ترویج فرهنگ مهدوی در جامعه استفاده نمود.

قائم مقام ستاد اقامه نماز در ادامه بر لزوم ارتباط همه‌جانبه ستاد اقامه نماز و بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) تاکید کرد و گفت: برنامه های نمازی و مهدوی مکمل یکدیگر هستند و اثرگذاری روزافزون اقدامات، مستلزم هم افزایی در حوزه است.

در ادامه مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) به ارائه گزارشی از فعالیت ها پرداخت و گفت: با برقراری ارتباطات با دانشگاه ها، مدارس و دیگر دستگاه ها دوره های آموزشی خوبی ویژه جامعه هدف این اقشار برگزار شده است که با استقبال مخاطبین همراه بوده است.

حجت الاسلام و المسلمین ناصر شهیدی همچنین به استفاده از ظرفیت ستاد اقامه نماز در برگزاری دوره های آموزشی مهدویت در دستگاه های اجرایی اشاره کرد و گفت: در سال گذشته و با هماهنگی ستاد اقامه نماز استان دوره های آموزشی مهدویت در بسیاری از ادارات برگزار شد.

وی همچنین از برگزاری نشست های مهدوی در مدارس خبر داد و گفت: در بیش از چهارصد مدرسه نشست های تخصصی مهدویت برگزار شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا