اخباراصفهان

اولین گردهمایی دبیران شهرستان های استان اصفهان برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان: تعاملات با فرماندار و امام جمعه شهرستان را بالا برده و ستاد اقامه نماز شهرستان خود را در بخش ها و حتی روستاها گسترش دهید.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، اولین گردهمایی دبیران شهرستان های استان اصفهان در سال ۱۴۰۳ با حضور حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رنجبر مدیر ستاد اقامه نماز استان، مجتبی مهروریان کارشناس نظارت و ارزیابی، محمد فرخی کارشناس فرهنگی و دبیران بیست و هشت شهرستان، روز دوشنبه سوم اردیبهشت ماه در ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین رنجبر ضمن خیر مقدم بیان داشت: در جلسه ای که اول هفته در قم برگزار شد مقرر گردید مرکز تخصصی نماز در استان اصفهان دائر شود لذا از شما دبیران خواستارم که با معرفی روحانیون مجرب و دعوت از آنان جهت حضور در دوره های آموزشی مرکز تخصصی نماز ما را در این امر یاری کنید.

مدیر ستاد اقامه نماز استان به بیان وظایف دبیران شهرستان ها پرداخت و گفت: اموری که به شما محول شده را با بهترین کیفیت اجرا نمایید و در این زمینه هر آنچه مصوب شد شما موظف هستید مصوبات را پیگیری کنید تا به نتیجه مطلوب برسد.

وی حضور فرماندار در جلسات شورای اقامه نماز شهرستان را از اهم خواند و اظهار کرد: تعاملات را با فرماندار و امام جمعه شهرستان بالا ببرید و ستاد اقامه نماز شهرستان خود را در بخش ها و حتی روستاها گسترش دهید.

رنجبر در گردهمایی دبیران شهرستان های استان اصفهان بهترین مکان برای سرمایه گزاری را آموزش و پرورش خواند و گفت: این سرمایه را در شهرستان ها از دست ندهید و بیشترین زمان خود را در آموزش و پرورش خرج کنید.

کارشناس نظارت و ارزیابی به پیگیری جهت تکمیل سامانه سجاده اشاره کرد و بیان داشت: ان شاالله با پیگیری های صورت گرفته شما سامانه توسط دستگاه های شهرستان ها تکمیل شده است.

وی ادامه داد و گفت: با توجه به زمان ارزیابی، دبیران باید به همراه فرماندار و امام جمعه شهرستان با کد های اختصاصی که دارید وارد سامانه سجاده شوید و نمرات دستگاه ها را وارد کنید لذا با جزوه ای که به شما داده شده می توانید مراحل این فرایند را تکمیل کنید.

مهروریان تصریح کرد: پخش اذان در سطح شهرستان را در مطالبات خود از شهرداری ها داشته باشید و این مروج امر نماز را پیگیری کنید.

محمد فرخی به ارائه برنامه های فرهنگی ستاد در سال جدید پرداخت و گفت: طی جدولی که خدمتتان ارائه شده است سهمیه ها در هر زمینه مشخص است و شما عزیزان می توانید از آنان استفاده کنید.

کارشناس فرهنگی ادامه داد و گفت: به کارگیری آموزش و پرورش در اجرای برنامه های فرهنگی از اهم می باشد و به راحتی می توانید تمام فعالیت های فرهنگی را در این سازمان اجرا کنید و با تعاملاتی که با این دستگاه شده است، آموزش و پرورش موظف به همکاری با شما است.

اولین گردهمایی دبیران شهرستان های استان اصفهان

اولین گردهمایی دبیران شهرستان های استان اصفهان

اولین گردهمایی دبیران شهرستان های استان اصفهان

اولین گردهمایی دبیران شهرستان های استان اصفهان

اولین گردهمایی دبیران شهرستان های استان اصفهان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا