اخبارتهران

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با سرپرست شهرداری پاکدشت دیدار کرد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان تهران، نشست حجت الاسلام و المسلمین نور محمد پور مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران به همراه حجت الاسلام و المسلمین اردستانی دبیر اقامه نماز شهرستان پاکدشت با سرپرست شهرداری پاکدشت در تاریخ سوم دی ماه برگزار شد.

در این دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران ضمن تشکر از برگزاری جلسه و زحماتی را که شهردار پاکدشت برای ترویج و گسترش فرهنگ نماز انجام می دهند گفت: از جمله اقدامات موثری را که شهردار برای ترویج و توسعه فرهنگ نورانی نماز می تواند در شهرستان پاکدشت انجام دهند بحث کمک به تجهیز نماز خانه های مدارس می باشد، که تاثیرات و انگیزه  خوبی را در دانش آموزان برای حضور در نماز جماعت  ایجاد می کند.

وی با اشاره به توسعه و ترویج اقامه نماز در شهرداری و نواحی پاکدشت خاطرنشان کرد: از جمله اقدامات خوبی را که شهرداری می تواند در بحث نماز داشته باشد، توسعه نماز خانه ها و نماز جماعت در بوستان ها و هم چنین تبلیغات محیطی در سطح شهرستان می باشد که می تواند در جذب جوانان  و حضور در نماز جماعت مساجد تاثیر گذار باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران گفت: پخش اذان در میادین و مراکز تجاری و تفریحی را از جمله اقدامات خوب و مهم شهرداری در راستای ترویج فرهنگ نماز عنوان  کرد.

دیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با سرپرست شهرداری پاکدشتدیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با سرپرست شهرداری پاکدشتدیدار مدیر ستاد اقامه نماز استان تهران با سرپرست شهرداری پاکدشت

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا