اخبارقم

نشست آموزشی، توجیهی و هماهنگی هیأت ارزیابی استان قم برگزار شد

احکام اعضاء هیأت ارزیابی استان قم در نشست آموزشی، توجیهی و هماهنگی این هیأت ابلاغ شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز قم، نشست آموزشی، توجیهی و هماهنگی هیأت ارزیابی استان، صبح چهارشنبه، پنجم اردیبهشت ماه در ستاد اقامه نماز برگزار شد.

مدیر ستاد اقامه نماز قم در این جلسه به اهتمام استان به امر نماز اشاره کرد و گفت: نمونه ای از این اهتمام، اهتمام استاندار در دیدار های مردمی است که موجب حضور گسترده نمازگزارن در نماز جماعت استانداری شده است.

حجت الاسلام و المسلمین علی عرب پور در ادامه به تشریح روند ارزیابی ها پرداخت و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده ارزیابی ها به صورت تجمیعی و با حضور مدیران و نمایندگان دستگاه ها در ستاد اقامه نماز استان برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به تجربیات گذشته گفت: نسبت به سال های گذشته تغییرات عمده ای در روند ارزیابی نداریم اما تغییراتی در اعضای هیأت ارزیابی حاصل شده است و نمایندگان دستگاه های آموزش و پرورش و فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان عضو جدید در هیأت ارزیابی استان حاضر خواهند بود.

در ادامه اعضاء به بیان نقطه نظرات و دیدگاه ها پرداختند که بررسی دقیق عملکرد و مستندات، نحوه تعاملات با ستاد اقامه نماز استان و زمانبندی ارزیابی ها از جمله اهم موارد مطرح شده توسط اعضاء بود.

در پایان حجت الاسلام عرب پور رئیس هیئت ارزیابی ستاد اقامه نماز قم طی حکمی اعضاء این هیئت را منصوب و به آنان ابلاغ کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا