آذربایجان غربیاخبار

مسابقه نقاشی قدس اولین قبله مسلمین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، مسابقه نقاشی قدس اولین قبله مسلمین و حمایت از کودکان قهرمان غزه با حضور پرشور کودکان و دانش‌آموزان دوره ابتدایی با همکاری ستاد اقامه نماز استان و با حضور کارشناسان این ستاد، چهارشنبه چهارم بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

هدف از این مسابقه آشنایی کودکان با فرهنگ و آداب نماز و همچنین جلب توجه کودکان و نودانش آموزان به اهمیت مساله فلسطین، قدس شریف و غزه قهرمان بود.

در این برنامه فرهنگی که از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ادامه داشت، کودکان و نودانش آموزان نقاشی‌های خود را با الهام از معارف نماز، قدس شریف و غزه ارائه دادند و با نظر داوران متشکل از هنرمندان و مدرسین خبره، به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

از دیگر بخش های این برنامه شاخص فرهنگی؛ هم خوانی سرود” نسل آرمانی” توسط همه حاضران بود.

عبدی کارشناس نظارت و ارزیابی استان آذربایجان غربی در پایان این مراسم گفت: این سبک برنامه ها برای کودکان و نودانش آموزان مبتنی بر بیانات مقام معظم رهبری برای توجه به نسل نو و دانش آموز می باشند که رویکرد نماز محور در آنها مورد توجه میباشد.

حضور پرشور کودکان و دانش آموزان نشان دهنده عشق و ارادت آنان به قدس شریف و فلسطین است و ما امیدواریم که این نسل پرامید و بانشاط بتواند در آینده نزدیک شاهد آزادی قدس شریف و فلسطین عزیز باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا