اخبارگیلان

جلسه دبیران شورای اقامه نماز دستگاههای اجرایی استان گیلان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان گیلان، جلسه دبیران شورای اقامه نماز دستگاههای اجرایی استان گیلان با حضور دبیران دستگاه های اجرایی و کارشناسان ستاد اقامه نماز استان گیلان در بیستم اسفند ماه در سالن جلسات سازمان تبلیغات اسلامی استان گیلان برگزار شد.

در این جلسه سید صادق حجازی مسئول برنامه ریزی و نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان گیلان، در خصوص توافق نامه های ترویج و توسعه فرهنگ نماز در سال١۴٠٣ توضیحاتی ارائه نمودند و گفت: تاکنون ۴۵ دستگاه توافق نامه ۱۴۰۳ خود را پس از جلسات درون دستگاهی و جلسه با ستاداقامه نماز استان تکمیل نموده اند.

جلسه دبیران شورای اقامه نماز استان گیلان

حجازی در بخش دیگری از سخنانش بر محورها و انتظارات از دبیران شورای اقامه نماز دستگاه ها پرداخت و گفت: بارگذاری به موقع مستندات در سامانه سجاده، پیگیری تشکیل مستمر جلسات شورای اقامه نماز و تحقق مصوبات و ابلاغ ماده ۳ و ۴ آئین نامه هیئت وزیران مبنی بر رعایت ۲۰ دقیقه وقت نماز و عدم تداخل زمان جلسات با وقت نماز، نظارت از واحدهای تابعه، برگزاری دوره‌ها و نشست های آموزشی حضوری و بهره گیری امکانات دستگاه‌ و ظرفیت خیران در امر مسجد سازی و استفاده از ظرفیت فضای مجازی در انتشار و تولید محتوی را از انتظارت ستاد اقامه نماز بر شمرد.

کارشناس برنامه‌ریزی، نظارت و ارزیابی ستاد اقامه نماز استان ضمن اشاره به نظام نامه جامع ارزیابی ستاد اقامه نماز اعضای ترکیب هیات ارزیابی در استان و شهرستان را اعلام نمود.

در ادامه هر کدام از دبیران  حاضر در جلسه گزارشی از فعالیت های انجام گرفته در دستگاه اجرای خود ارائه دادند و در مورد نقاط ضعف و قوت برنامه ها بحث و تبادل نظر نمودند.

در پایان از حاضرین جلسه رای گیری به عمل آمد و آقای  مجتبی عبداللهی از اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان نماینده دبیران دستگاه های اجرائی استان گیلان انتخاب شد.

جلسه دبیران شورای اقامه نماز استان گیلانجلسه دبیران شورای اقامه نماز استان گیلانجلسه دبیران شورای اقامه نماز استان گیلان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا