اخبارکرمانشاه

فرایند ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی کرمانشاه به اتمام رسید

حجت الاسلام و المسلمین علی مولوی مدیر ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه:توجه به وقت نماز از ویژگیها و فضائل شهید رئیسی بود

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه، جلسه هیات ارزیابی استان به منظور بررسی فرایند عملکرد دستگاه های اجرایی  با حضور مدیر ستاد اقامه نماز و اعضای هیئت در روز چهار شنبه مورخه نهم خرداد ماه برگزار شد.

در این جلسه مدیر ستاد استان با اشاره به اهتمام و توجه جدی و پیگیرانه رئیس جمهور شهید گفت: بجز زمان مقام معظم رهبری سابقه نداشته است که در ادوار گذشته رئیس جمهوری که تا این حد نسبت به وقت نماز توجه خاص داشته باشد لذا از ویژگیها و فضائل شهید رئیسی توجه به وقت نماز بود.

مولوی اظهار داشت: عنایت این شهید عزیز جمهور به فریضه نماز چنان بود که حجت الاسلام و المسلمین قرائتی هر مطلبی که در رابطه با نماز داشتند بدون کم و کاست به همه وزراء و مسئولین اعلام می کرد، یعنی  فقط صرف ارسال نامه یا بخشنامه و دستور العمل بدون پشتوانه نبود، طوری که در اجلاس سیم با تمام گرفتایهای کاری که داشتند در استان زنجان حضور پیدا کرده و بعنوان سخنران اصلی شاید حدود یکساعت در بحث اهمیت فضیلت و آثار و برکات  و جایگاه نماز صحبت نمود و تمام وزرای خود را خطاب قرار داد.

مدیر ستاد استان خاطر نشان کرد: همه می دانیم هر در خواستی که آقای قرائتی جهت توسعه وترویج فرهنگ نماز بصورت مکتوب به این شهید اعلام می کرد بدون هیچ کم و کاستی به آقای اسماعیلی مسئول دفترشان دستور میداد که در هیئت دولت مطرح بشود و در دولت نیز به کل وزراء اعلام و از آنها می خواستند که نتیجه اقدامات انجام گرفته  به وی اعلام گردد.

حجت الاسلام مولوی بیان داشت: شهید آیت الله رئیسی که خداوند ان شاء الله او را با شهدای کربلا محشور گرداند، که قطعا اینطور است ، با آن همه مشکلات و کار زیاد دولت با تمام توان و قدرت بحث نماز را حمایت عملی می کردند ، چرا که شهید ، شهید خدمت بودند.

مولوی افزود، شهید خدمت نه فقط لفظی بلکه عملا از همه استانداران، فرمانداران و مسئولین می خواست که با تمام توان و قدرت نسبت به توسعه و ترویج فرهنگ نماز تلاش کنند و معمولا سالی یک یا دوبار از آقای قرائتی شخصا دعوت می کرد که در جلسه هیئت دولت حضور پیدا کرده و آنچه مورد نظر وی است در جلسه مطرح نماید و تمام نظرات و پیشنهادات رئیس ستاد اقامه نماز را بصورت رسمی بخشنامه جهت اجراء به همه دستگاهها اعلام می شد.

در این جلسه اعضای هیئت ارزیابی عملکرد استان موضوع ارزیابی عملکرد و داوری و گزارشات بارگذاری شده در سامانه سجاده دستگاه ها  که از دوازدهم اردیبهشت شروع و تا دهم خرداد ادامه داشته  را مورد بررسی قرار داده  و تصمیمات لازم اتخاذ شد .

پایان فرایند ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی کرمانشاه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا