اخبارالبرز

دیدار مسئولین نهادهای فرهنگی استان البرز با مدیرکل آموزش و پرورش

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان البرز، مسئولین نهادهای فرهنگی استان البرز با مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم مورخ نوزدهم اردیبهشت ماه دیدار کردند.

در این دیدار حجرگشت مدیرکل آموزش و پرورش استان البرز در این دیدار ضمن تبریک هفته معلم و گرامی داشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و تشکر از مسئولین، به ارائه گزارشی از وضعیت آموزش و پرورش استان پرداخت.

حجرگشت بیان کرد: از جمله برنامه‌های این هفته می‌توان به دیدار معلمان برگزیده استان با مقام معظم رهبری دیدار با رئیس جمهور، رؤسای مجلس و قوه قضائیه، نماینده ولی فقیه در استان و استاندار البرز اشاره کرد.

وی استفاده از خدمات رفاهی، ورزشی و اقامتی را از دیگر برنامه‌های هفته معلم برشمرد و عنوان کرد: تا اواسط اردیبهشت ماه استفاده از تمامی فضاهای ورزشی، اقامتی و رفاهی استان برای همکاران به صورت رایگان است.

در این دیدار حجت الاسلام والمسلمین مرادی ضمن تبریک و تشکر از مدیر کل آموزش و پرورش استان البرز گفت: تعلیم و تعلم از شئون الهی است، بلاشک اساتید و معلمان بزرگوار، علم آموزی و صبر و ایمان را از پیامبران به ارث برده اند و به حقیقت وارث زیبایی ها بر گستره گیتی هستند.

دیدار مسئولین نهادهای فرهنگی استان البرز با مدیرکل آموزش و پرورش دیدار مسئولین نهادهای فرهنگی استان البرز با مدیرکل آموزش و پرورش دیدار مسئولین نهادهای فرهنگی استان البرز با مدیرکل آموزش و پرورش

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا