اخبارمازندران

جلسه شورای اقامه نماز صدا و سیمای استان مازندران برگزار شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان مازندران، جلسه شورای اقامه نماز صدا و سیمای استان مازندران با حضور حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی مدیر ستاد اقامه نماز استان، محمد بازاری قائم مقام صدا و سیمای استان و اعضای شورای اقامه نماز آن دستگاه، روز شنبه بیستم خرداد، در محل صدا و سیمای استان برگزار شد.

در ابتدا قائم مقام صدا و سیما ضمن خیر مقدم گویی از مدعوین، علی الخصوص مدیر ستاد اقامه نمازاستان مازندران، بیان داشت: تردیدی نیست انسان نماز گزار در صبر و تحمل بسیاری از مشکلات قدرتمند تر است و نماز همواره به انسان آرامش خاصی می بخشد.

بازاری در ادامه ضمن اشاره به پخش برنامه ها و گزارشات مرتبط با موضوع نماز از طریق صدا و سیمای استان برای همکاری مشترک با ستاد اقامه نماز اعلام آمادگی کرد.

در ادامه مدیر ستاد اقامه نماز استان مازندران، ضمن تقدیر و تشکر از فعالیّتها و برنامه های صورت گرفته توسط صدا و سیما در راستای ارتقا و اعتلای فرهنگ اقامه نماز در جامعه اسلامی، گزارشی از فعالیّتها و برنامه های فرهنگی و آموزشی ستاد در سطح استان ارائه کرد.

حجت الاسلام ابراهیمی با تأکید بر جایگاه ویژه و تأثیرگذار صدا و سیما در ارتقای فرهنگ عمومی و کاهش آسیبهای اجتماعی، بر تولید برنامه­ ای متناسب ویژه نوجوانان و جوانان با موضوع نماز تأکید و پیشنهاداتی را برای بهتر رسانه ای شدن برنامه های ستاد ارائه کرد.

مدیر ستاد اقامه نماز افزود: در این راستا می توان از ظرفیت هنرمندان و رسانه ملی در زمینه های فیلم و پویا نمایی در امر ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز بیش از پیش استفاده کرد.

وی اضافه کرد: تجلیل از چهره های موفق نمازگزار و برجسته کردن گروه های موثر بویژه وصایای مربوط به امر نماز شهدای گرانقدر و عالمان دینی در الگو بخشی برای ترویج اقامه نماز می تواند نقش موثر و اساسی ایفاد گردد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان در ادامه افزود: انتظار می رود صدا و سیمای استان در امر ترویج فرهنگ اقامه نماز، خیرین مسجد ساز، دستگاه ها، مدارس و مراکز آموزشی، مساجد و نمازبازار و سواحل، بطور کلی در فضای نرم افزاری و سخت افزاری بصورت کارشناسانه و متناسب با مقتضیات بویژه برای نسل نو جریان سازی نماید.

در ادامه جلسه هر یک ازکارشناسان به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و جلسه با تبادل نظر پایان یافت.

 جلسه شورای اقامه نماز صدا و سیمای استان مازندران برگزار شد

 جلسه شورای اقامه نماز صدا و سیمای استان مازندران برگزار شد

 جلسه شورای اقامه نماز صدا و سیمای استان مازندران برگزار شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا