اخبارخراسان رضوی

جلسه شورای اقامه نماز بانک سپه خراسان رضوی تشکیل شد

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز خراسان رضوی، جلسه شورای اقامه نماز بانک سپه با حضور مدیران، مدیر ستاد اقامه نماز استان، معاونین و اعضا سه شنبه بیست و ششم دی ماه تشکیل شد.

در ابتدای جلسه دبیر ستاد اقامه نماز بانک سپه و یکی از معاونین نسبت به شرایط اداری بانک ها توضیحاتی را ارائه دادند.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سبحانی نیا مدیر ستاد اقامه نماز خراسان رضوی گفت: توجه به نماز نیاز به دوبعد دارد اول اینکه زمینه اولیه را فراهم کنیم تا پرسنل و ارباب رجوع بتوانند در نمازحاضر شوند.

وی ادامه داد: این امکانات اولیه در بانک وجود دارد و در مرحله بعدی در سیستم به نحوی برنامه ریزی و تبلیغ شود افرادی که می توانند در نمازجماعت شرکت نمایند حضور پیدا کنند.

سبحانی نیا افزود: بعد دیگر، از سفره نماز در تربیت نیروی انسانی و خانواده متدین کمک بگیریم که در نگاه مخاطب اینگونه باید اهل نماز یعنی امانت داری، صداقت و دلسوزی باشد.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اضافه کرد: توجه داشته باشیم زیباترین بستر، نماز و معارف نماز است و منی اقامه نماز که تاکید قرآن در آن است یعنی تجلی خوبی ها در زندگی فردی و اجتماعی جامعه می باشد.

وی اظهار کرد: شورای اقامه نماز بانک سپه به منظور توسعه فرهنگ نماز باید طوری برنامه ریزی نماید که براساس شرایط موجود در شعب حداقل مکانی جهت اقامه نماز همکاران و اذان زنده پیش بینی گردد.

سبحانی نیا در پایان گفت: امروزه تربیت فرزندان بدون هنر والدین و معلم امکان پذیرنیست اقتضای جامعه و دنیا بدین گونه است که پدر، مادر، معلم و حتی مدیران سیستم های اداری باید هنر تعامل و دعوت را در کنار تخصص کاری داشته باشند زیرا امروز تقویت نظام در تعامل با مردم و جامعه نیازمند خود مدیریتی و صبر و مهارت را می طلبد.

در پایان جلسه ضمن پاسخگویی به سوالات تفاهم نامه بومی امضا گردید و مقررشد از عملکرد برنامه های سال ۱۴۰۲ که تاکنون انجام گرفته نیز گزارشی تهیه شود.

جلسه شورای اقامه نماز بانک سپه خراسان رضوی تشکیل شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا