اخباراردبیل

اجلاس نماز در شهرستان سرعین برگزار شد

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در اجلاس نماز شهرستان سرعین گفت: همچنان که پیامبر مکرم اسلام (ص) فرموده اند نماز ستون دین است و باید در انجام این فریضه در بین نوجوانان و جوانان کوشا باشیم تا بتوانیم با هدایتگری نماز زمینه های دوری شیطان از نماز گزار فراهم شود.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اردبیل، اجلاس نماز شهرستان سرعین با عنوان «نماز، مدرسه، خانواده، دانشگاه و معلمان آینده» روز چهارشنبه ۲۶ بهمن در سالن تبلیغات اسلامی شهرستان سرعین با حضور عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل،معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان، باقرزاده فرماندار و مدیران و معلمان مدارس این شهر برگزار گردید.

عبدی مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل در اجلاس نماز شهرستان سرعین گفت: اصلی ترین بخش عملیاتی جنگ نرم دشمنان برای گمراهی نوجوانان و جوانان از مسائل دینی و دوری از فریضه های اسلامی است که باید نوجوانان و جوانان را نسبت به این مسئله آگاه تر کنیم. وی تصریح کرد: نقش والدین و حتی معلمان در این زمینه بسیار حیاتی و ضروری است و بتوانند نقش الگویی برای انجام فریضه های دینی به ویژه نماز را داشته باشند.

عبدی اظهار داشت: خانواده، مسجد و مدرسه سه ضلع بسیار مهم در ترویج مفاهیم دینی و اسلامی هستند که نقش مدرسه برای الگوبرداری بسیار مهم تر است و موجب گرایش دانش آموزان به فعالیت در مساجد و مسایل دینی می شود. وی خاطر نشان کرد: همچنان که پیامبر مکرم اسلام (ص) فرموده اند نماز ستون دین است و باید در انجام این فریضه در بین نوجوانان و جوانان کوشا باشیم تا بتوانیم با هدایتگری نماز زمینه های دوری شیطان از نمازگزار فراهم شود.

مدیر ستاد اقامه نماز استان اردبیل افزود: اجلاسیه های نماز در طول سال های گذشته با هدف شنیده شدن ندای نماز برپا شده است و امیدواریم بتوانیم به با برگزاری این اجلاسیه ها زمینه های گسترش این فریضه در بین آحاد مردم نقش اساسی ایفا کنیم. عبدی بیان کرد: مهجور ماندن فریضه های دینی یکی از اهداف شوم دشمنان است که این اجلاسیه با تمام توان در زمینه خنثی کردن این توطئه ها گام بر می دارد و از همه آحاد جامعه دعوت می شود تا با برپا کردن فریضه های دینی نقشه های شوم دشمنان را ناکام بگذارند.

در پایان این اجلاسیه از دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان، ائمه جماعات مساجد و مدارس و فعالان عرصه نماز این شهرستان تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

اجلاس نماز شهرستان سرعین

اجلاس نماز شهرستان سرعین

اجلاس نماز شهرستان سرعیناجلاس نماز شهرستان سرعین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا